wtorek, 26 marca 2013

Trening z Ewą Chodakowską START!

Pewnie wszyscy znacie Ewę Chodakowską. Stworzyła programy treningowe, które rewolucjonizują nasze życie! Wymarzone efekty, pojawią się u każdej z osób praktykujących jej metodę. Stworzone przez Ewę programy, niczym bezinwazyjny skalpel, profilują mieśnie nadając całemu ciału nowy kształt!

ŻELAZNĄ ZASADA TEJ METODY JEST CIAGŁE NAPINANIE MIEŚNI BRZUCHA! MIESNIE BRZUCHA SĄ CENTRUM NASZEGO CIAŁA. SPINAMY JE Z WYDECHEM BEZ WZGLĘDU NA PRZYJETĄ POZYCJĘ. Ta prosta zasada powinna stać się naszym nawykiem na co dzień. Choć każda z nas koncentruje się głównie na efektach wizualnych, ta metoda angażuje do pracy więcej niż tylko ciało.Program ten odstresowuje, normuje fazy dobowe snu, stabilizuje ciśnienie tętnicze krwi, obniża poziom cholesterolu, poprawia wydolność płuc oraz przemianę materii, co skutkuje szybszym usuwaniem toksyn z organizmu i lepszym wchłanianiem substancji odżywczych. Taki trening pomaga w walce z niesfornymi hormonami, stymuluje aktywność umysłową (zaraz po treningu łatwiej chłoniemy wiedzę), zmniejsza napady lęku i paniki oraz łagodzi niepokój.
Warto pamiętać o wpływie na psychikę - trening podnosi samoocenę, sprzyja w  walce z depresją. Co najważniejsze zwiększa produkcję hormonu szczęścia - serotoniny, dzięki temu nasz nastrój ulega poprawie, znikają też zbędne napięcia i zyskujemy większą radość z życia.

 
 
Programy Ewy to Skalpel, Killer, Petarda, Trening z gwiazdami dostępne są na You Tube. Ja postanowiłam zacząć od programu Killer i Treningu z gwiazdami.

Trening KillerTrening z Gwiazdami


Tak więc zaczynam! Kto się do mnie dołącza?

9 komentarzy:

 1. Ja już ćwiczę, ale nie widzę problemu żeby do Ciebie dołączyć.
  Wzajemna motywacja to podstawa - dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja 'przerzuciłam' się na Jillian, bo skalpel mnie bardzo szybko znudził, a killer prawie zabił (mam zerową kondycję!) i na razie jestem zadowolona :) Ale powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dzisiaj wznowiłam właśnie treningi z Ewą i jej skalpelem więc jestem jak najbardziej z Tobą :) I również wrzucam do obserwowanych.

  OdpowiedzUsuń
 4. lubie trening szok a szczegolnie cwiczenia http://www.youtube.com/watch?v=TriA2L60QAg

  zreszta wszystkie cwiczenia stojace sa u mnie na tak, a lezace na nie :( bo nie mam miejsca w domu, wiec treningi odpadaja

  trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, może sprawdźcie inny trening. Mi się moją połówkę udało namówić do ćwiczeń p90x. Bardziej wymagające niż Ewy, ale też wydaje mi się lepiej dopracowane. Fakt, trzeb się pomęczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. tak,tak ja już ćwiczę z ewą;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Przerabiałam już wszystkie treningi Ewy- są efekty :)


  Pozdrawiam,
  Fit
  ___________________________
  www.fashionbyfit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w trenowaniu :) Ja kiedyś eksperymentalnie zrobiłem Turbo :) Dosyć ciężki trening muszę przyznać można się nieźle spocić :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...